вівторок, 9 лютого 2021 р.

День безпечного Інтернету

 Чи можемо ми уявити своє життя без Інтернету? Напевно, що ні. Завдяки ньому ми змогли поспілкуватися з людьми з будь-якої точки світу, знайти цікаву інформацію, шукати актуальні новини, брати участь в цікавих заходах ... Якщо дивитися тільки з цього боку, то інтернет - друг, і це -  незаперечно! Але є й інша сторона, темна і небезпечна. Інтернет - зручне місце для шахрайства і злочинності. А іноді вони настільки несподівані, що підготуватися до них вкрай складно.
  9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»

  Цього дня відбувся захід «Кібербулінг: небезпечне віртуальне «бикування» для 7-х класів. Діти розширили свої знання про тролінг, флемінг, фішинг і хепіслеппінг. Розглянули стандартну структуру кібербулінгу на прикладі її учасників та їх психологічні портрети. А під час перегляду відео «Розваги та безпека в інтернеті» навчилися захищатися від небажаних наслідків використання інтернету.













Для того щоб дізнатися позитивні та негативні аспекти Інтернету, навчитися безпечно працювати в мережі, підвищити обізнаність про небезпеки Інтернету та шляхи їх подолання для учнів 5-х класів було проведено   урок «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».


А учні 6-го класу під час презентації власних проєктів «Безпечний Інтернет моїми очима» зрозуміли, що можуть допомогти створити кращий інтернет, поводитися позитивно і ввічливо в мережі, навчитися захищати онлайн репутацію як свою, так і інших.

                                                               

До святкування Safer Internet Day  долучилися і третьокласники. Вони переглянули «Казку про золоті правила безпечного Інтернету», а потім за допомогою текстового редактора Word створили свої малюнки комп'ютерних вірусів і обговорили, як з ними боротися.



Звичайно, інтернет може бути небезпечним. Але це не означає, що ми повинні відрізати доступ до мережі і сховатися. Справді, ми можемо впоратися з усіма сюрпризами, що готує нам  інтернет-простір, захистити себе від небезпек. І найголовніше, ми повинні навчити захищатися наших учнів!
Вчитель інформатики Семенова І.В.

Немає коментарів:

Дописати коментар