Чорних дат у людства є немало,
Кожна з них - це міна під прогрес.
Найстрашніше, що усіх спіткало,
Вибух на Чорнобильській АЕС.
26 квітня 1986 рік. Події цього дня стали однією з наймасштабніших трагедій для людства. Вибух, який зруйнував життя тисячам людей і створив багатокілометрову зону відчуження, назавжди закарбувався в пам’яті не одного народу.
Про важливі речі хотілося б спілкуватися вживу, дивитися в очі одне одному, чути голоси та бачити емоції. Але в умовах дистанційного навчання, сподіваючись на силу відеоматеріалів , хотілося б донести до учнів гіркоту трагедії, що сталася 35 років тому назад у Чорнобилі.
Цього для учнів 7-Б класу на платформі дистанційного навчання було проведено "Урок пам'яті Чорнобиля".
А протягом попереднього тижня було оформлено інформаційну сторінку з історичними фактами та посиланнями на цікаві факти про Чорнобиль.
Семикласники мали змогу відвідати в режимі онлайн Національний музей «Чорнобиль» . Під час віртуального туру на них чекали сотні фотографій, спеціальних приладів та історичних реліквій з Чорнобильської зони відчуження, унікальні експонати та можливість «розсекретити» документи й карти з грифом «Таємно». Також діти ознайомились з музичним проєктом «Звуки Чорнобиля», який через творчість талановитих людей допомагає подивитися з іншого кута зору на історію, яка назавжди залишиться на мапі світу найбільшою техногенною катастрофою.
Чорнобиль... Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, що могли
ніколи не народитися після 1986 року народились, живуть і вчаться
творити прекрасне.
Класний керівник 7-Б класу Семенова І.В.
Немає коментарів:
Дописати коментар