середа, 28 лютого 2018 р.

Happy Women's Day


  В рамках тижня англійської мови проведена виставка листівок. Учні нашої школи виготовили власноруч  вітальні листівки своїм матусям з нагоди  Міжнародного жіночого дня 8 Березня. Діти гарно оформили свої роботи: з аплікаціями та малюнками. З якою ніжністю та любов’ю  написані привітання англійською мовою!




Dear Mom, Thanks for always being there! 
You are my first friend and the best Mom in the world! 
May your sunny and enthusiastic spirit be with you always! 
Love you, mom! Happy Women's Day!

 
Свєтлова Н.О., вчитель англійської мови

понеділок, 26 лютого 2018 р.

Наша гордість –наші випускники

  Напередодні Тижня англійської мови учні 8 - 11 класів мали цікаву зустріч із випускницею нашої школи Івановою Ольгою, фіналісткою Міжнародної програми обміну майбутніх лідерів FLEX, яка протягом 2016-2017 року проживала та навчалася в CША в Burlington High School (штат Вермонт). Усім присутнім було дуже цікаво довідатися, як саме проходять уроки в американській школі, як прийняли українку американські однолітки, у яких містах вона побувала. 








Діти дізналися, що у США кожен учень має право обирати предмети, які він хоче вивчати. Пропонується багато іноземних мов на вибір: іспанська, німецька, японська, арабська. Оля із задоволенням вивчала німецьку мову, культуру Америки, кіномистецтво, а ще такі незвичайні предмети як «Метал в мистецтві» та «Гра на барабані». Тамтешні однокласники зустріли її дуже привітно. Їм теж було цікаво дізнатися про Україну, національні звичаї, традиції. Оля пригостила їх солодощами з Батьківщини, які дуже сподобалися американським підліткам. Після повернення додому дівчина продовжує підтримувати стосунки з новими друзями.
 





Ольга провела у школі кілька «прес-конференцій», аби діти почули американський акцент та більше дізналися про США з вуст очевидиці. Нині вона студентка факультету сучасних комунікацій Литовського міжнародного університету в Клайпеді, де викладання ведеться англійською мовою.
 Під час зустрічей Оля переконала наших учнів, що знання англійської мови у сучасному суспільстві має надважливе значення.
 






Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. 
 







Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей?
Хочете стати студентом закордонного університету?
Хочете престижну роботу з просуванням по кар'єрних сходах?
А, може, ви бажаєте працювати за кордоном?
Порада одна – вивчайте англійську мову !!!
Керівник методичного об’єднання
вчителів англійської мови Дендеберя В.І.

Тиждень англійської мови


How many languages you know,
so much times you are a man

 26 лютого в Лубенській ЗОШ № 2 відбулося відкриття Тижня англійської мови, гаслом якого стали слова: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина». Знання англійської мови сьогодні є своєрідним вікном у світ. Метою проведення Тижня є розширення лінгвістичних і країнознавчих знань, розвиток комунікативної компетентності та творчих здібностей учнів, виховання інтересу та підвищення мотивації до вивчення англійської мови. Заходи дадуть змогу залучити всі вікові групи дітей: від початкової школи до старшокласників. 
Travelling Day 
Travelling broadens the mind  
Подорожі розширюють наш кругозір, навіть якщо вони віртуальні. Цього дня учні школи здійснили заочні мандрівки та познайомилися з цікавими фактами з історії, географії, політики, культури, науки п’яти англомовних країн: Великобританії, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії. 
У фойє школи було організовано виставку проектів, постерів, колажів про англомовні країни та їх видатних людей. При створенні робіт учні 3-11 класів проявили неабияку фантазію та творчий підхід. 








 Учні 3-х класів із учителем Маляр Я.П. здійснили віртуальну подорож до Великої Британії та інших англомовних країн світу. Діти познайомилися з визначними місцями Лондона та особливостями національної кухні Англії, дізналися цікаві факти про Канаду, США, Нову Зеландію, Австралію та їх столиці. По закінченні віртуальної подорожі третьокласники із задоволенням оформили стіннівки про країни, у яких побували.





 Для учнів 10-х класів учитель англійської мови Перепічай Н.А. провела конкурс «Did you know that…?» У номінаціях «Географічне положення», «Культура», «Загальні відомості» учні продемонстрували свої вміння та навички. Десятикласники підготували проекти про англомовні країни. Цікаві завдання, загадки, відеофільми сприяли збагаченню пізнавальної активності школярів. Учні отримали не лише практичний досвід в оволодінні іноземною мовою, а й естетичне, моральне та етичне задоволення. Усі учасники дізналися багато нового та цікавого.

















 Учні 11-А класу активно долучилися до підготовки уроку - конференції «Travelling to the English-Speaking Countries», який провели вчителі Дендеберя В.І. та Свєтлова Н.О.. Одинадцятикласники створили власні мультимедійні презентації та поділилися цікавою інформацією про традиції, звичаї, побут, історичне минуле народів Великої Британії, США, Австралії, Канади, Нової Зеландії.











Захід «Welcome to the Kingdom of the English Language» 
 Учні 10-А під керівництвом учителя англійської мови Ярмош А.І. провели захід «Welcome to the Kingdom of the English Language» для учнів 5-11 класів. Лазоренко Я., Ус О., Голик І. підготували цікаві відеопрезентації про Великобританію, США, Канаду та Австралію. Лазоренко Я., Попович А., Ус О., Мусієнко Д., Карпець Н., Голик І., Левченко О., Нечипоренко С. познайомили глядачів із цікавими країнознавчими фактами та знаменитостями кожної країни. Порадували присутніх запальні національні танці у виконанні учнів 5-А класу, учениць 9-А класу Косенко Інни та Попової Анни, учениці 5-А класу Марченко Ніки і цирковий номер від братів Леоненків - Єгора (5-Акл.) та Матвія (1-Акл.). Ведучі Самойлик В., Олійник М. та Бондаренко Ю. подякували учням за увагу й побажали відвідати їм ці країни в майбутньому. 






Керівник методичного об’єднання 
вчителів англійської мови Дендеберя В.І. 

Сто років Державному Гербу України

25 лютого виповнилося 100 років, відколи тризуб став державним гербом Української Народної Республіки. Учнівське самоврядування підготувало усний журнал про історію його виникнення. Перше зображення тризуба як герба князів відоме ще з ІІ ст. н. ери. 

Військо запорозьке теж мало герб із зображенням козака з мушкетом. З проголошенням УНР в 1917 році обрано герб із золотим плугом у центрі, а також тризубом, святим Юрієм, козаком, київським луком та галицьким левом навколо, який був затверджений Михайлом Грушевським. 












25 лютого 2018 року Центральна Рада затвердила як герб УНР тризуб, він друкувався на українських карбованцях. За влади П. Скоропадського Г. Нарбут розробив ескіз Малого Державного Герба: синій восьмикутний щит, у центрі – фігура козака з мушкетом золотих кольорах, навколо – рослинний срібло-багряний орнамент. Цей герб використовувався і Директорією. 
Сучасна Україна продовжила традицію УНР. 19 лютого 1992 року Верховна Рада затвердила Золотий тризуб на блакитному фоні Малим Гербом України. Великий Герб з козаком та левом навколо тризуба не бува затверджений. А на закінчення учні запропонували розставити герби у порядку їх виникнення. 







ЗД з ВР Огарьова Л.М.

Увага!

 11 грудня 2017 р. Міністерством освіти і науки України призначено  на 6 березня 2018 р. вибори  ректора Національного авіаційного університету. В Авіакосмічному ліцеї №2 НАУ, що функціонує на базі Лубенської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №2, організаційним комітетом з проведення виборів ректора НАУ, утворено виборчу дільницю № 17.
 Повідомляємо, що до виборів ректора НАУ допущено 22 педагогічні працівники ліцею. Утворено склад дільничої виборчої комісії в складі 5 осіб.
  Подаємо виборчі програми на посаду ректора НАУ:

Увага!!!

  З 27.02 по 11.03  в школі оголошено карантин. Заняття відмінено!!!
 Навчання буде відновлено 12 березня (понеділок).
Адміністрація школи

неділя, 25 лютого 2018 р.

Готуємося до старту Нової української школи

 24.02.18 на базі Лубенської ЗОШ№4 розпочалась перша очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть першокласників за новим Державним стандартом початкової загальної освіти в 2018 -2019 навчальному році. Методист Лубенського управління освіти Л.М.Кравцова ознайомила вчителів з Концепцією Нової української школи, окреслила чинники якісної початкової освіти, презентувала присутнім виступ міністра освіти Лілії Гриневич. 
“Пілотування Нової української школи передбачає, що в перших класах, буде створено середовище і використовуватимуться методи, які формують вільну людину. Вони мають на меті не навантажити дітей новими комплексами, а навпаки – спонукати їх до творчості, поважати одне одного не зі страху, а з того, що кожна людина має власну гідність. […] Але найголовніше, що нові методики діяльнісного і пошукового навчання мають на меті зберегти інтерес дітей до навчання”, – зазначила міністр освіти. Проте вона підкреслила, що найголовніші зміни – це зміни в методах навчання: перехід від школи знань до школи компетентностей. 








 За допомогою тренінгової технології педагоги практично вчилися співпрацювати в группах, спільно виробили правила роботи в єдиній команді.








 Взаємодіючи, учасники тренінгу з’ясували головні компоненти Нової української шлколи: дитиноцентризм, компетентнісний підхід, педагогіка партнерства. 








Продовжуємо готуватися до старту НУШ.
Заступник директора з НВР А.В.Грибань


субота, 24 лютого 2018 р.

ГОТУЄМОСЬ ДО СВЯТА

Мамине свято я зустрічаю.
Я для матусі віршик вивчаю.
Я подарунок матусі роблю.
Я свою маму дуже люблю!
  Незабаром всі жінки світу відзначатимуть Міжнародне жіноче свято – 8 Березня, яке несе в собі багато весняного тепла, ніжності й краси. Це свято не залишає байдужим жодного дитячого серденька. 






  Учні 3-Г класу на уроці образотворчого мистецтва розпочали активну підготовку до цього довгоочікуваного свята, щоб привітати найдорожчих у світі матусь. Третьокласники із захопленням розповідали про своїх мам та їх захоплення. В кожному сказаному слові відчувалася любов і повага до рідної неньки. 











 Учні із задоволенням виготовили вітальні листівки й написали щирі слова, в які вкладали всю свою дитячу душу. 
Класовод 3-Г класу Т.О. Крістіян