понеділок, 27 червня 2016 р.

З днем Конституції !

    Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
  Від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.


До уваги батьків та учнів!!!


У зв'язку із значним забрудненням,

тимчасово ЗАБОРОНЕНО купатися у річці Сула
на всіх міських пляжах.
Про стан річки та відміну заборони
буде повідомлено додатково на офіційному сайті міської ради

  http://lubnyrada.gov.ua/

неділя, 19 червня 2016 р.

Подорожуємо Україною

   Учні нашої школи, що відвідують еколого-краєзнавчий гурток ДЮКСОТ «Валтекс», під керівництвом Полонського М.М. та Білана Р. О. на початку червня здійснили незабутню подорож Україною. Перший день провели в Києві: пройшли до Золотих воріт, на Софіївську площу, спустилися Андріївським узвозом, а потім фунікулером - на Володимирську гірку, у Маріїнський парк до Верховної ради і закінчили екскурсію на Майдані Незалежності. А другого ранку опинилися в казці– у Прикарпатті. Ворохта зустріла гостей сонячною погодою та чистим повітрям, яке, здається, можна пити. Табір розбили у мальовничому куточку на березі Прута, навколо смереки та тиси. За словами дітей, така краса можлива хіба на рекламних картинках. 
  Наступного дня Хоменко В., Тараненко В., Карпець А., Коломейцева К., Шаренко О., Чухно О., Вдовенко О., Савуляк В., Марченко А., Андрусенко Д., Кочура А., Аношкіна І., Швидкий О., Свєтлова Д., Царюк Є., Діденко Т., Шумейко М.,Ситник Н., Арестова А., Агеєв Я., Медвідь Р. здійснили сходження на найвищу гору України – Говерлу. Руслан Олексійович не тільки розповідав про хребет Чорногора, яким піднімалися діти, а й про зону лісу, альпійську, яка має дуже різні й екзотичні для нас рослини. На висоті 2060 м. ростуть унікальні рослини, що занесені в Червону книгу і, крім цього місця, деякі не зустрічаються ніде: знаменита червона рута, біла сон-трава, карпатські дзвіночки, крокуси. Діти піднялися у футболках, а на вершині лежить сніг. Спускаючись, милувалися водоспадом та неперевершеною красою Карпат. 
  Далі через Рахів, де знаходиться знак географічного центру Європи, поїхали далі на захід, аж до кордону з Румунією – в Солотвино. Селище відоме своїми соляними шахтами та солоними озерами. Навіть без сонця увечері температура води така висока, що ніхто не хотів виходити на берег. Ніби Мертве море в мініатюрі в оточенні гір. Жителі тут майже не говорять українською – тільки румунською та угорською. І наша говірка їм видавалася цікавою, а Полтавщина – дивним далеким краєм.
  Останнім місцем зупинки стало місто Львів. Цілий день провели в історичному центрі міста: побачили дивовижний собор Юра та неоготичний костел Ольги та Єлизавети, пам’ятники Данилу Галицькому, Кульчицькому, С. Бандері, Т. Шевченку, І. Франку. Сидячи в знаменитій копальні, скуштували справжню львівську каву, відвідали арсенал старовинної зброї та піднялися на ратушу, звідки видно увесь центр, Вірменську церкву, Домініканський собор. Обов’язково терли носа усім бронзовим скульптурам, яких безліч у парках та скверах. Літо тільки-но почалося, а діти наші повернулися переповнені вражень. Скільки дивовижного і цікавого на нашій Батьківщині і ще безліч часу щоб усе побачити.




 












                                                            ЗД з ВР Огарьова Л.М.

пʼятниця, 17 червня 2016 р.

До зустрічі, «Сонечко», наступного червня!

  Швидко промайнули три тижні в пришкільному оздоровчому таборі " Сонечко". Як не намагалася погода ставати на перешкоді відпочинку, але веселощам, сміху, конкурсам та змаганням не було меж.
17 червня відбувся заключний святковий концерт, на якому свої таланти показували юні учасники табірної зміни.

Сольні виступи Семенової Ярослави з піснею "Маленьке кохання", Омельченка Лева "Мой костёр", Зателепи Станіслава "Козаки" та дуету Міценко Марії та Смірнової Лізи з номером" Stop people!" порадували та підняли настрій всім присутнім.









Пісенний марафон доповнили таночки та вірші від учасників різних загонів, акробатичним номером здивувала та зачарувала Голуб Марія, а 4-загін представив казку англійською мовою. 















 А ще лунали пісні про "Рідний край","Калинову Україну","Музику рідного дому" та "Барви рідної землі".








Хочеться подякувати директору школи Дем'янцю В.М., начальнику табору Буторіній О.М. та всім вихователям, вожатим, працівникам табору за натхненну роботу.
   За час табірної зміни діти потоваришували, краще пізнали один одного, навчилися працювати у колективі, дізналися багато цікавого, розкрили свої таланти та вподобання, усвідомили важливість здорового способу життя, піклування про здоров’я змалечку. Вони вже зараз цікавляться, чи буде і наступного року працювати табір, планують свій майбутній червневий відпочинок.
До зустрічі, «Сонечко», наступного червня!

четвер, 16 червня 2016 р.

Трішки про відпочинок школярів...

   Все, що складає насолоду життя в пришкільному таборі „Сонечко“ є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір-це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.
Кожен день у таборі насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Наші вихованці відвідали Лубенське підприємство глухих, яке є виробником швейних виробів на ринку України з 1946 року та займається виготовленням і поставкою більш як 250 найменувань спецодягу, постільної білизни та інших швейних виробів. 











   











Школярі мали нагоду відвідати Лубенську типографію. Діти з цікавістю спостерігали за роботою друкарських та різальних машин, за вправною роботою пакувального станка.
 Учні щиро вдячні екскурсоводу за цікаву та змістовну розповідь про роботу видавничо-поліграфічного підприємства. Запах свіжої фарби, стоси видрукуваних газет, подарунки на пам'ять... Такі відвідини залишають гарні спогади про цікаво проведений час.










   Далеко не кожен школяр уявляє собі той довгий і важкий шлях, який проходять колоски зернових культур, вирощені на родючих українських полях, перш ніж вони стануть незмінним атрибутом нашого столу у вигляді свіжого хліба та солодких булочок. Екскурсія на хлібозавод допомогла всім школярам розібратися в цьому питанні та навчила дітей із пошаною ставитись до хліба та праці хлібороба.



А для юних красунь було організовано майстер-клас з манікюру, який провела мама учасниці 2 загону,Ємченко Яна Володимирівна.









Цього року в таборі 4 загін - мовний.
Працюючи над реалізацією завдань літнього мовного  табору вчителі англійської мови намагалися:
  • підвищити рівень володіння англійською мовою учнів гімназії;
  • зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми;
  • допомагати школярам здобувати необхідні мовні навички та непомітно долати мовний бар’єр;
  • удосконалювати усне мовлення дитини;
  • поєднати навчання із захоплюючим відпочинком;
  • розкрити таланти дітей;
  • створити мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови;
  • підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенцій дітей;
  • допомогти дітям набути досвіду комунікативного спілкування та опановувати навички міжособистісної взаємодії та роботи в колективі.

Святковий настрій, мовна атмосфера створювалися за допомогою музики і пісень англійською мовою; кольоровим оформленням стіннівок, виставок, різноманітних конкурсів; переглядом відео презентацій, інсценізацією казок "Mitten" та "House in the wood", колективним читання та обговоренням казок англійською мовою .